Mapa stránek

Nevíte kde hledat ty pravé rybářské potřeby pro vás - naše mapka vás jednoduše rozvede po všech odděleních našeho obchodu.

Rybářské potřeby výprodej - poslední kusy ze sortimentu a vyložené špeky najdete v tomto oddělení !!

Rybářské potřeby Akční zboží - cenově zvýhodněné komplety a vyložené cenové akce různých druhů zboži od všech výrobců.

Rybářské potřeby - rybářské navijáky - zde najdete rybářské navijáky s přední i zadní brzdou, rybářské navijáky s baitrunnerem i bojovkou a pochopitelně multiplikátory k lovu sumců i mořský rybolov.

Rybářské potřeby - rybářské pruty -  pruty k lovu na plavanou, kaprové, feederové, vláčecí i klasické teleskopy k lovu na položenou.

Rybářské potřeby - lodní motory a čluny - čluny a motory nejen pro rybaření, ale i rekreaci. Prostě pro cvíle pohody u vody.

Rybářské potřeby - nástrahy a návnady - boilie, pelety, suroviny pro domácí výrobu nástrah a návnad, nástrahy na háček, různé posilovače, ale i živé nástrahy.

Rybářské potřeby - stojany a držáky - stojany pro lov kaprů, ale i rybaření s feederem, komponenty pro stojany, vidličky, obaly.

Rybářské potřeby - stojany, křesla, lehátka - rybářská lehátka, křesla i křesílka, židličky, nebo comba s možností tvorby lehátko/křesla.

Rybářské potřeby - potřeby pro rybaření a doplňky - v tomto oddělení najdete nejrůznější drobnosti, pro které není nutno vytvářet hlavní oddělení na titulní straně jako třeba - olova, bročky na plavanou, čeřeny a řízkovnice, plastové krabičky a kufříky, kulová plovátka, podložky na ryby, knížky a nosiče (CD, DVD), chemická světýlka, praky, swingery, háčky, krmítka, karabinky a obratlíky.....atd.

Rybářské Baterky a čelovky - najdete zde klasické ruční i čelové svítilny a náhradní baterie nejen k těmto svítilnám, ale i třeba k signalizátorům záběru.

Rybářské potřeby Bivaky/přístřešky - rybářské bivaky pro jednu či více osob, jednoduché rybářské deštníky i modely s bočnicemi, a samozřejmně i náhradní kolíky k bivakům nebo držák na deštníky. v pododdělení najdete i nabídku rybářských spacáků.

Rybářské potřeby - oblečení - najdete tu trekingovou celoročně použitelnou obuv vybavenou voděodolnou prodyšnou membránou, zimní obuv, brodící boty a kalhoty a to jak nylonové či neoprenové tak i prvotřídní prodyšné dejcháče.

Rybářské potřeby Carp System - prvotřídní doplňky nejen pro kapraře od této známé české firmy, ale i podobné zboží ze sortimentu rybářských potřeb známých Evropských firem - hadičky, závěsky, koncovky, návazce, celé montáže, stopery, zarážky na boilie i pelety prostě kompletní bižuterii pro koncové rybářské montáže.

Rybářské potřeby Dalekohledy - jakkoli opomíjený je kvalitní dalekohled nezbytným doplňkem každého rybáře - od jednoduchých modelů pro pozorování okolí po modely s obrovským zoomem pro sledování každého detailu.

Rybářské potřeby - Dárkové sety/Rapala - toto oddělení je vynikajicí inspirací na dárek pro každého rybáře, najdete zde doplňky od rybářských filetovacích nožů přes váhy a termohrnky až po sety rybářských potřeb od firmy Rapala vhodné pro přívlač, kaprařinu, mořský nebo univerzální rybolov.

Rybářské potřeby - Echoloty/sonary - i když většina uživatelů používá jednou ten a podruhé druhý výraz - sonar prakticky nekoupíte, sonar je totiž zařízení které umí to co echolot jen nezobrazuje ryby a používá se v kombinaci s radarem na námořních lodích. Takže v tomto oddělení najdete především echoloty a příslušenství a to od nejjednodušších modelů zobrazujících základní funkce (hloubka, ryby) po nejmodernější přístroje s rozlišením fotografie a plošným zobrazením vybavené pochopitelně i systémem GPS k zaznamenání těch nejlepších míst.

Rybářské potřeby - Feeder - vše myslitelné i nemožné pro jednu z nejpopulárnějších rybolovných technik.

Rybářské potřeby - Hlásiče/signalizátory záběru - nepostradatelná a stále se zdokonalujicí pomůcka k lovu většiny druhů ryb, rybářské hlásiče oceníte nejen při lovu kaprů, ale i sumcařině a pochopitelně feederu. Dnešní moderní hlásiče umí nejen měnit tóny, dle potřeby lze regulovat citlivost, hlasitost, jsou vybaveny nočním přisvícením, dálkovým bezdrátovým přijímačem (do chaty, bivaku, karavanu), ale lze je kombinovat i s alarmem od automobilu nebo k nim napojit pohybová čidla k ochraně lovného místa.

Rybářské potřeby - Lov sumců - pruty a navijáky máme především ve svých odděleních, ale kromě veškeré bižuterie k lovu největší sladkovodní ryby zde občas najdete mimořádnou nabídku akčního setu, nebo prutu, navijáku a multiplikátoru za zcela ojedinělou cenu.

Rybářské potřeby - Mořský program - většině českých rybářů je z lovu na moři nejbližší a nejznámější lov v Norsku a to jak ve fjordech tak i stále populárnější rybolov na otevřeném moři. V tomto oddělení najdete desítky typů nástrah, celých montáží k lovu tresek - obecných i tmavých, mníků a halibutů, pilkerů a různých doplňků jako jsou mořské vlasce, karabinky, obratlíky, fluo - svítící doplňky, speciální háčky....atd. 

Rybářské potřeby - Oblečení a ostatní textil - neexistuje špatné počasí - jen špatně oblečený člověk, v tomto oddělení najdete vše pro to, aby jste se od vody nevraceli se slovy dnes bylo mizerně nedalo se tam vydržet.

Rybářské potřeby - Podběráky/vezírky - podebrat a uschovat rybu do odchodu od vody, jsou nejdůležitější věci pro každého rybáře. Najdete zde podběráky od malých příručních, přes dlouhé plavačkové až po modely s rameny o velikosti více než 1m - pro ty největší úlovky. Vezírky jsou zastoupeny klasickými pletenými modely používanými v neměnné podobě již desítky let, ale i modely z moderních materiálů, které nejen že rybu nepoškodí, ale ani nijak zvláště nestresují.

Rybářské potřeby - Polarizační brýle - jsou nezbytným doplňkem a výborně se hodí nejen jako ochrana zraku před lesknoucí se vodní hladinou, ale i pro řízení auta, kdy minimalizují možnost oslnění i zrcadlení se vozovky při dešti. Sice s nimi nevídíte pod vodu jak občas slýcháváme, ale přesto jsou vynikajicím dárkem pro každého.

Rybářské potřeby - Přívlač - veškeré vláčecí nástrahy, woblery, třpytky, twistery v desítkách a stovkách modelů, barev a velikostí k lovu všech dravých ryb od okounů po sumce.

Rybářské potřeby - Obaly, tašky, batohy - v tomto oddělení najdete vše k tomu, aby jste tu hromadu věcí dokázali k vodě nejen dovézt, ale zase se s ní a občas i nejakým úlovkem vrátit zpátky. Obaly na pruty, navijáky, vezírky, tašky na nástrahy i veškeré rybářské potřeby, klasické batohy na záda. Obaly na kbelíky, vidličky a mnohé další.

Rybářské potřeby - Splávky -  splávky klasické i průběžné, anglické modely, velké splávky k lovu štik a sumců, speciální podvodní splávky, příslušenství jako jsou téčka k lovu s angličákem, náhradní anténky a bužírky a pochopitelně i sortiment nejprodávanějších produktů maďarské firmy Cralusso.

Rybářské potřeby - Vlasce a šňůry - vlasec nebo šńůra je to jediné co pojí rybáře s úlovkem, můžete mýt sebelepší a dražší prut nebo naviják, ale pokud máte nekvalitní rybářský vlasec/šňůru nebudou vám nic platné. Najdete tu klasické monofilní vlasce i moderní pletené šňůry, návazcové rybářské vlasce a šňůrky v malých objemech a to jak v průměrech lidského vlasu tak i milimetrové šňůry k lovu sumců, třeba na řece Ebro.