Čeřeny a řízkovnice

Nejprodávanější

Cena: Od: Do:
Třídit zboží dle:

Čeřeny a řízkovnice

Noste s sebou na ryby vybavení, které patří k dobrým mravům rybářů. Čeřeny a řízkovnice sem rozhodně patří. Kromě prutu, navijáku a správného krmení by vaše pozornost při výběru rybářských potřeb měla padnout právě na čeřeny. Jde o druh rybářské sítě, většinou čtvercového tvaru, která je zavěšena na tyči/prutu a ponořená pod vodní hladinu. S její pomocí se chytají rybky, jež nad čeřen vplují – typicky se jedná o nástražní rybičky pro dravce.

Řízkovnice na rybičky

V souvislosti s čeřeny je dobré mít také řízkovnici. Tyto speciální nádoby slouží k transportu živých nástražních rybek. Většinou jsou vyrobeny z odolného plastu, který ustojí i hrubší zacházení. V našem sortimentu najdete řízkovnice rozličných objemů – od 7 l do 18 l bez vzduchování i se vzduchováním. V případě, že sáhnete po řízkovnici bez vzduchování, nic se neděje, protože vzduchování ve 4 modelech nabízíme ke koupi samostatně.

Výběr řízkovnice či čeřenu není žádná věda. Pokud si ale chcete být 100 % jisti svým výběrem, obraťte se na naše profesionály. Navštivte je na naší prodejně rybářských potřeb v Brně nebo je oslovte po telefonu či mailu. 

  1. Další vybavení
  2. Čeřeny a řízkovnice