Vážení zákazníci pokud si vyhlédnete konkrétní produkt nespoléhejte že bude na prodejně skladem (už delší dobu máme sklady i mimo prodejnu) udělejte si objednávku a počkejte na info mail - připraveno k vyzvednutí !! Telefon uváděný u vaší objednávky musí být funkční - tedy ho musí někdo zvednout :-) S ohledem na množící se objednávky typu krabička červů a dvě krmítka jsme nuceni z kapacitních důvodů zpoplatnit osobní odběr na prodejně do hodnoty objednávky 500,-Kč - Děkujeme za pochopení - Mlsport/Tahoun.cz
5 položek celkem
rybarsky metr delphin
55 Kč –10 %
49 Kč

Metr pro rybáře - Stylový rybářský metr pro každého lovce, který loví ryby do 150 cm :-)

Kód: 101001598
Jojo Delphin DUO 1
Tip
149 Kč

Rybářské Jojo Delphin DUO - praktické rybářské jojo k zavěšení peanu, kleští či jiných rybářských doplňků - 2 závěsy v délce 45cm!!

Kód: 101001596
Jojo Kinetic 70cm
Tip
69 Kč

Rybářské Jojo Kinetic - praktické rybářské jojo k zavěšení peanu, kleští či jiných rybářských doplňků!!

Kód: G231-009-204
Jojo Delphin s metrem 1
Tip
180 Kč –6 %
169 Kč

Rybářské Jojo Delphin+ s metrem - praktické rybářské jojo k zavěšení peanu, kleští či jiných rybářských doplňků - včetně praktické míry v délce 100cm!!

Kód: 101001595
Rybářské kovové Jojo Filfishing 85cm
99 Kč

Rybářské kovové Jojo Filfishing - malé rybářské jojo k zavěšení peanu, kleští či jiných rybářských doplňků!!

Kód: 45-2078

Rybářská speciálka Brno, prodej rybářských potřeb

Pokud se zajímáte o rybářství Brno, tak široký sortiment vysoce kvalitních výrobků za velmi příznivé ceny, které Vám nabízí náš rybářský obchod, Vás přímo uchvátí. Ať už se chystáte na naše řeky a rybníky nebo k moři rybářská speciálka Brno Vás zaručeně nezklame a vždy v naší nabídce najdete přesně to vybavení, které hledáte a potřebujete. Náš rybářský e shop umožňuje přístup Vám všem z celé republiky. Zboží doručíme velmi rychle a to do každého koutu naší země. Náš obchod rybaření podporuje a to ve všech směrech. Ať už hledáte pruty, navijáky, háčky, nástrahy či bivaky nebo nepromokavé oblečení či jiné rybářské potřeby e shop a naše kamenná pobočka jsou Vám plně k dispozici. Prodej rybářských potřeb je naším posláním už po nějakou dobu a jsme si jisti, že Vás náš velký výběr potěší a že si u nás vždy vyberete. Kvalita, velký výběr a skvělá cena to jsou naše velké přednosti.