Vážení zákazníci - pokud nakupujete přes internet musí být číslo vašeho telefonu funkční, pokud se na něj nedá opakovaně dovolat jsme nuceni objednávku stornovat !! Z kapacitních důvodů nemůžeme reagovat na SMS zprávy ve stylu napište kdo jste a co chcete - navíc telefon na prodejně je tlačítkový a z něj už zprávu nikdo napsat neumíme :-) Rybářské potřeby Mlsport/Tahoun.cz

Umělé nástrahy Westin

U  nějaký ten pátek najdete na našich e-shopech i prodejně vláčecí nástrahy WESTIN a to jak na sladkovodní tak mořský rybolov !! Každý zkušený "norek" zná nástrahy Sandy Andy či Crazy Daisy a pokud jste je doteď nevyzkoušeli neváhejte - v některých momentech jsou jejich neokoukané barvy úspěšnější než nástrahy od značky Savage Gear. Pokud chytáte štiky a sumce na trolling tak Westin Platyfus znáte také - zvláště jejich okoun je úžasný :-)
Z klasických gum na candáty a okouny si své nezastupitelné místo na slunci už dávno vydupal Shadteez ve všech velikostech a pokud chcete vyzkoušet něco "nového" - tak ti jejich OKOUNCI jsou prostě dokonalý :-)