Vyhledávání:

rozšířené

Košík

0 Kč

  1. Vlasce a šňůry

Provozovatel

Rybářské potřeby ML SPORT
Bohunická 67
61900 Brno

IČO: 87438879, DIČ: CZ7756182225

kontaktní formulář

 

Otevírací doba kamenné prodejny
po-pá 9-18hod
so 9-12hod

rybářské potřeby

 

Facebook

 

Platby a doprava


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Rybářské vlasce a rybářské šňůry

Nejprodávanější
1 Dynemma MULTI + Multivláknová pletená šnůra s 1.9 Kč >
2 Daiwa J-Braid X8 Osmi vláknová kulatá pletená š 2.8 Kč >
3 DYNEMA DELL 1000 Nejlepší poměr cena výkon jaký 2.0 Kč >
4 Black Cat Battle Cat 0,55mm 80kg Zbrusu nová a brutální pletenk 8.0 Kč >
5 pletená šňůra Daiwa Tournament 8-Braid Japonská pletená šňůra Daiwa t 4.0 Kč >
Od: Do:
Třídit zboží dle:
Aranžérský vlasec 100m BIG CAT Návazcová šňůra na sumce Black Cat Battle Cat 0,55mm 80kg
Vlasce a šňůry Aranžérský vlasec 100m Vlasce a šňůry BIG CAT Návazcová šňůra na sumce Vlasce a šňůry Black Cat Battle Cat 0,55mm 80kg
Vlasec vhodný pro aranžérské a jiné mimo rybářské účely. Perfektní návazcovka s vysokou odolností proti oděru a velmi solidní nosností. Zbrusu nová a brutální pletenka na sumce od Black Catu. Průměr i nosnost spadá pod EFFTA normu, tyto údaje jsou tedy certifikované!!!
od 59.0 Kč (vč. DPH)
215.0 Kč (vč. DPH)
Vaše cena po přihlášení: 204.3 Kč (vč. DPH)
8.0 Kč (vč. DPH)

Black Cat Battle Cat Spinning 150m Black Cat Battle Cat Spinning 300m Black Cat Battle Cat Vertical 0,50mm 60kg 150m
Vlasce a šňůry Black Cat Battle Cat Spinning 150m Vlasce a šňůry Black Cat Battle Cat Spinning 300m Vlasce a šňůry Black Cat Battle Cat Vertical 0,50mm 60kg 150m
Zbrusu nová a brutální pletenka na sumcovou přívlač, nebo pilkrování. Průměr i nosnost spadá pod EFFTA normu, tyto údaje jsou tedy certifikované!!! Zbrusu nová a brutální pletenka na sumcovou přívlač, nebo pilkrování. Průměr i nosnost spadá pod EFFTA normu, tyto údaje jsou tedy certifikované!!! Zbrusu nová pletenka na sumcový vertical, nebo lov s vábničkou. Průměr i nosnost spadá pod EFFTA normu, tyto údaje jsou tedy certifikované!!!
od 1180.0 Kč (vč. DPH)
od 2299.0 Kč (vč. DPH)
Vaše cena po přihlášení: 2184.1 Kč (vč. DPH)
1260.0 Kč (vč. DPH)

Black Cat Battle Cat Vertical 0,50mm 60kg 300m Black Cat Mono Leader 50m 68kg 1,2mm Black Cat Power Leader 20m
Vlasce a šňůry Black Cat Battle Cat Vertical 0,50mm 60kg 300m Vlasce a šňůry Black Cat Mono Leader 50m 68kg 1,2mm Vlasce a šňůry Black Cat Power Leader 20m
Zbrusu nová pletenka na sumcový vertical, nebo lov s vábničkou. Průměr i nosnost spadá pod EFFTA normu, tyto údaje jsou tedy certifikované!!! Monofilní extra pevný vlasec. Oblíbený zejména kvůli svů nízké viditelnosti ve vodě. Vyzkoušejte a poznáte rozdíl. Pletená šňůra pro tvorbu sumcových montáží - návazců. Dle našeho názoru nejlepší návazcovka na trhu vůbec!
2499.0 Kč (vč. DPH)
Vaše cena po přihlášení: 2374.1 Kč (vč. DPH)
293.0 Kč (vč. DPH)
od 399.0 Kč (vč. DPH)

Broline Camouflage 10m Broline W-line extra thin 7m Browning Cenex Feeder 150m
Vlasce a šňůry Broline Camouflage 10m Vlasce a šňůry Broline W-line extra thin 7m Vlasce a šňůry Browning Cenex Feeder 150m
Pletená návazcová kulatá šňůra v kamuflážovém tmavě zeleném provedení. Super jemná šňůra pro ty nejjemnější návazce, odolná k ÚV záření. Je plovoucí s nepatrnou průtažností.

Velice dobrý vlasec černé barvy především pro použití při lovu na položenou a feeder. Extra nízká průtažnost!

49.0 Kč (vč. DPH)
50.0 Kč (vč. DPH)
od 173.0 Kč (vč. DPH)
Vaše cena po přihlášení: 164.3 Kč (vč. DPH)

Zobrazit jako:
tabulkovékatalogové

Vlasce a Šňůry

Nezbytnost v každém obchodě, kde se prodávají rybářské potřeby - široký výběr vlasců a šňůr i s konkrétními doporučeními, v čem je který výrobek dobrý a pro jakou rybolovnou techniku se hodí. V oddělení Vlasce a šňůry najdete standardní kvalitní vybavení i speciální technicky vychytané kousky s nadprůměrnými vlastnostmi.

Po čem sáhnout?

Základem pro efektivní lov ryb je samozřejmě kromě trochy štěstí a zkušeností také správně zvolené vybavení. Tím nejdůležitějším je samozřejmě prut a naviják, nicméně úspěch spočívá ve funkčnosti vybavení jako celku, vlasce a lanka nevyjímaje.

Po čem tedy šáhnout – vlasec nebo šňůra

Vlasce jsou starší a tradičnější. Na náš trh se pletenky (pletené šňůry) dostaly až relativně nedávno (90. léta) a rychle si našly své místo ve vybavení většiny rybářů. Hlavním důvodem, proč mnoho rybářů přešlo na používání pletenek je absence pružnosti – vedení návnady i samé zdolávání je tak přesnější, než při použití klasického vlasce. Jsou však zástupy rybářů, kteří i v současné době nedají na vlasce dopustit a to především při lovu na feeder. Pro vlasce hovoří i nižší cena.  Na stranu druhou jsou vlasce náchylnější na oděr a nesvědčí jim slunce a ani teplo.

Vlastnosti rybářských vlasců oceníte také při lovu na krátkou vzdálenost, kdy jejich částečná pružnost snižuje riziko ztráty ryby při jejím prvním záběru.

Pletené šňůry zase využijete při lovu přívlačí  - téměř nulová průtažnost a spolehlivá pevnost. Při vláčení ucítíte každé ťuknutí a zvyšujete tak šanci na odlov.

Konkrétní výběr tedy závisí nejen na rybolovné technice, ale také na prostředí, ve kterém chcete vlasec nebo šňůru požít. Pokud si nejste svojí volbou jisti, rádi vám s výběrem vhodného rybářského vybavení poradíme.

Anketa