Carp system (kaprařina)

!!!DOPRAVA NAD 1 000 KČ ZDARMA!!!
!!!PŘI NÁKUPU NAD 5 000 KČ SLEVA 10 %!!!

Nejprodávanější

Cena: Od: Do:
  • Háček se stlačeným protihrotem OWNER 53103
  • Háček se stlačeným protihrotem OWNER 53103
  • Japonský háček s lopatkou se stlačeným protihrotem. Stlačený protihrot je taktéž vhodný na soukromé revíry jako náhrada za háčky
  • Dostupnost: skladem
  • Cena od 61.00 Kč
  • Množství: ks

Kaprařina

Kaprařina - rybářské potřeby potřebné pro lov kaprů - kromě kaprových prutů a navijáků, které mají samostatné oddělení. Při volbě zboží zařazeného do kaprařiny jsme se opírali o naše mnohaleté zkušenosti s lovem ryb. Jsme přesvědčeni, že si z naší nabídky vybere každý – začátečník i zkušený rybář.

Hadičky, gumičky a další sortiment

Opravdu spolehlivé řešení pro lov kaprů je složeno nejen z kvalitních hlavních nástrojů, jako je naviják nebo prut, ale i z doplňků v podobě nejrůznějších gumiček, závěsů, hadiček a dalších drobností. Nepostradatelným pomocníkem vám při kaprařině budou například i obratlíky, s jejichž pomocí hravě předejdete otravnému sukování.

Hotové návazce

Nechce-li se vám ručně vyrábět návazce pro plavnou nebo feeder, pak využijte naší nabídky hotových návazců určených právě pro zmíněné techniky. Profesionálně připravené hotové návazce usnadňují život všem rybářům – vyzkoušejte je také a místo navazování se raději věnujte zábavnějším věcem. Naše návazce navíc poskytují perfektní poměr ceny a výkonu.

Jehly a vrtačky

Jehly na boilie společně s vrtačkami slouží k děrování a napichování a navlékání řetízků na PVA šňůry (pletenky) nebo vlas pod háčkem. V našem sortimentu naleznete běžné i profesionální kousky, které se stanou vašim nepostradatelným pomocníkem při lovu kaprů. Vybírejte z různých délek a odlišných způsobů zakončení dle toho, kolik nástrah chcete na vlasec navléknout.

Obaly, pouzdra a zásobníky

Určitě jste někdy zažili situaci, kdy jste se dostali na své „místečko“, začali jste chystat vybavení a přitom jste zjistili, že se vám po cestě v baťohu něco rozbilo – důvodem bylo volné ložení rybářského vybavení. Předejděte těmto nepříjemnostem s pomocí krytek, tašek a zásobníků, které spolehlivě ochrání vše potřebné. Díky uložení svých věcí do obalů navíc uděláte v baťohu systém a hledání konkrétních háčků, návazců atp. tak bude výrazně jednodušší.

PVA materiály

PVA – celým názvem polyvinylchlorid – syntetická umělá látka, jež je rozpustná ve vodě. Díky této vlastnosti se stal oblíbeným materiálem, který používají rybáři po celém světě. Nejčastěji se PVA materiál používá pro přesné krmení ryb v blízkosti nástrahy za účelem zaujmutí pozornosti ryb, jež chceme lovit. Kromě klasických krmítek jde o jediný způsob, kterým lze dopravit návnadu na místo určení.

Ostatní doplňky

Stejně jako například mezi kuchyňským vybavením existuje i v rybaření řada drobností, které vám výrazně usnadní práci. Většinou se jedná o zboží do 100 Kč – jde o nejrůznější držáky, kleště, gumičky a nůžky. Součástí kategorie jsou i nejrůznější antibakteriální přípravky, antiseptické přípravky a leštidla.

 1. Carp system - Kaprařina