Lodní motory, rybářské čluny a lodě, trakční baterie

Pokud hledáte osobně vyzkoušené lodní motory, rybářské čluny a trakční baterie, věnujte pozornost naší nabídce. Rádi Vám doporučíme lodní motory podle Vašich potřeb a našich konkrétních zkušeností.

Nejprodávanější

  • ZICO BL290
   Dostupnost:skladem
  • 17895.00 Kč (vč. DPH)
Cena: Od: Do:

Lodní motory, čluny a trakční baterie

Šikovný nafukovací člun a optimální lodní motor jsou zárukou vašeho pohodlí a mobility, ať už rybaříte, nebo jen relaxujete při jízdě po vodní hladině. Lodní motory nejrůznějších parametrů vám doporučíme na míru a podle vašich požadavků.

Jak vybrat rybářský člun

Na trhu najdete celou řadu rybářských člunů, které se liší velikostí, váhou, použitými materiály i samotnou konstrukcí. Podle čeho si ale vybrat ten nejvhodnější?

S výběrem vám pomáháme už samotnou volbou člunů do našeho sortimentu. Zvolili jsme takové kousky, které jsou spolehlivé a vykazují výborný poměr ceny a výkonu. Navíc jsme je sami vyzkoušeli.

Při svém výběru zohledněte hlavní účel, ke kterému budete rybářský člun používat. Je pro vás důležitější hmotnost sbaleného člunu nebo odolnost podlahy a nosnost člunu, či jízdní vlastnosti a možnosti použití lodního motoru? U každého rybářského člunu z naší nabídky najdete uvedenou celkovou nosnost – spočítejte si, kolik zhruba bude vážit posádka i s nákladem a zároveň i váhu plavidla ve sbaleném stavu.

V sortimentu naleznete kromě celonafukovacích člunů i rybářský člun s hliníkovou podlahou a nesmí chybět ani cenově výhodný nafukovací rybářský člun Intex Mariner, jehož součástí je i motor a závěs na baterii.

Pro podrobné informace o jednotlivých člunech přejděte na produktový detail člunu´nebo nás kontaktujte – rádi vám s výběrem člunu či jiných rybářských potřeb pomůžeme.

Lodní motory pro rybářské čluny

Lodní elektromotory z naší nabídky představují naprosto spolehlivý pohon pro pomalejší rybářské čluny i sportovnější jízdu. Aby si u nás vybral opravdu každý, sestavili jsme kategorii lodních motorů tak, aby obsahovala levnější kousky, jako například populární lodní motor Turbo 40lb, ale i silné motory značek Honda a Torqeedo o výkonu stovek W.

Podle čeho vybrat vhodný lodní motor

 • Sledujte nejen výkon, ale i hmotnost motoru
 • Kromě pořizovací ceny zjišťujte i provozní náklady
 • Srovnávejte jednotlivé modely v porovnatelných parametrech
 • Nechejte si poradit

Kromě samotných lodních motorů prodáváme i trakční baterie – nepostradatelný zdroj energie každého elektromotoru. Pro ty zvás, kteří touží po opravdu profesionálním vybavení pak nabízíme zavážecí čluny a loďky.

 1. Čluny a motory