Vyhledávání:

rozšířené

Košík

0 Kč

  1. Jídlo pro rybáře

Provozovatel

Rybářské potřeby ML SPORT
Bohunická 67
61900 Brno

IČO: 87438879, DIČ: CZ7756182225

kontaktní formulář

 

Otevírací doba kamenné prodejny
po-pá 9-18hod
so 9-12hod

rybářské potřeby

 

Facebook

 

Platby a doprava


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

EXPRES MENU - hotové jídlo pro rybáře

ČESKÝ VÝROBEK! Hotové sterilované pokrmy, vyrobeno bez konzervačních látek. Vždy 2 porce v balení! Záruční lhůta 3 roky! Ideální na cesty, turistiku, rybaření atd. Jídlo máme sami odzkoušené, chutná lépe, než v leckteré restauraci! Stačí vybalit ze sáčku, ohřát (maso ve vlastní šťávě je vynikající i studené)a nezbývá než popřát DOBROU CHUŤ!

Nejprodávanější
1 2 porce Expres Menu Španělský ptáček 600g !!! Dvě porce vynikajích 145.0 Kč >
2 2 porce Expres Menu Gulášová polévka 600g !!! 2 porce poctivé guláš 65.0 Kč >
3 2 porce Expres Menu Hovězí guláš 600g!!! 2 porce typického česk 130.0 Kč >
4 2 porce Expres Menu Kuře na paprice 600g !!! Dvě porce jasného fav 120.0 Kč >
5 Expres Menu Dušená rýže Dvě porce sterilované rýže. St 55.0 Kč >
Od: Do:
Třídit zboží dle:
2 porce Expres Menu Čertův kotlík 2 porce Expres Menu Gulášová polévka 2 porce Expres Menu Hovězí guláš
Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Čertův kotlík Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Gulášová polévka Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Hovězí guláš

600g !!! 2 porce pikantního pokrmu. Pálívá jídla dobývají kulinářský svět. Proto jsme pro vás připravili pikantní jídlo, které ocení především milovníci ostřejších jídel.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

600g !!! 2 porce poctivé gulášové polévky, rychle zasytí a zahřeje. Zapomeňte na instantní náhražky, vychutnejte si pravou chuť domácí gulášové polévky.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

600g!!! 2 porce typického českého jídla, které nejlépe chutná na výletě v přírodě.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

130.0 Kč (vč. DPH)
65.0 Kč (vč. DPH)
130.0 Kč (vč. DPH)

2 porce Expres Menu Krakonošova pochoutka 2 porce Expres Menu Kuře na paprice 2 porce Expres Menu Rajská s hovězím masem
Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Krakonošova pochoutka Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Kuře na paprice Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Rajská s hovězím masem

600g !!! 2 porce Krakonošovy pochoutky. Je výbornou volbou pro milovníky Krkonoš a zvěřiny. Nakrájené kousky nejlepšího jeleního masa ze Šumavy v pikantní omáčce s vůní po divokém koření a sladkokyselou chutí.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

600g !!! Dvě porce jasného favorita dětí a všech milovníků omáčkových jídel. Pokrm připravujeme ze šťavnatých kousků kuřecího masa dušených na cibulovém základu, s paprikovou omáčkou, která je zjemněná smetanou.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

600g !!! Dvě porce pravé krémové rajské omáčky. Postrach kuchyně? Nikoliv. Naše rajská uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

140.0 Kč (vč. DPH)
120.0 Kč (vč. DPH)
135.0 Kč (vč. DPH)

2 porce Expres Menu Segedínský guláš 2 porce Expres Menu Svíčková na smetaně 2 porce Expres Menu Španělský ptáček
Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Segedínský guláš Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Svíčková na smetaně Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Španělský ptáček

600g !!! 2 porce luxusního segedínu. Pokud máte rádi vepřové maso a kysané zelí, je pro vás segedínský guláš tou pravou volbou. Na rozdíl od známého maďarského guláše je segedínský připravený z vepřového masa.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

600g !!! Dvě porce nejoblíbenějšího a nejprestižnějšího jídla české kuchyně připravené podle osvědčené receptury. Náš nejprodávanější pokrm!

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

600g !!! Dvě porce vynikajích španělských ptáčků. Jeho složitá příprava vám nyní zabere díky Expres Menu jenom několik minut, aniž byste byli ochuzeni o chuťový zážitek tohoto lahodného pokrmu.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

125.0 Kč (vč. DPH)
149.0 Kč (vč. DPH)
145.0 Kč (vč. DPH)

2 porce Expres Menu Zbojnická bašta 2 porce Expres Menu Zelná polévka s klobásou 3 porce Hovězí maso ve vlastní šťávě
Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Zbojnická bašta Jídlo pro rybáře 2 porce Expres Menu Zelná polévka s klobásou Jídlo pro rybáře 3 porce Hovězí maso ve vlastní šťávě

600g !!! Dvě porce kousků kuřecího stehenního masa se špekem a cibulí v omáčce zjemněné tvarohem, dochucené rajským protlakem.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

600g!!! Dvě porce polévky vhodné na chladnější dny. Výborná chuť kysaného zelí a klobásy.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

300g čistého masa! 3 porce! Bez tučného a flax. Kousky hovězí plece dušené doměkka ve vlastní šťávě, dochucené jen solí a pepřem.

Cena položky je konečná a nevztahují se na ni ŽÁDNÉ další slevy!

125.0 Kč (vč. DPH)
60.0 Kč (vč. DPH)
135.0 Kč (vč. DPH)

Zobrazit jako:
tabulkovékatalogové

HOTOVÉ JÍDLO
Naše produkty jsou již tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu. Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Není vakuováno! Jídla jsou bez přílohy.DOBA SPOTŘEBY 3 ROKY
Jak je možné, že naše produkty mají dobu spotřeby 3 roky? Používáme technologii, kterou je možné přirovnat k známému zavařování, kdy jsou již uvařená jídla zabalena do obalu a za pomocí vysoké teploty sterilována. Dobu spotřeby máme oficiálně certifikovanou Zkušební laboratoří v Hradci Králové.SKLADOVAT DO +30 °C
Produkty EXPRES MENU nemusíte skladovat v lednici ani mrazáku. Jednoduše je uskladněte tam, kde je stabilní teplota do +30 °C a kde zároveň nebudou na přímém slunci. Krátkodobě vydrží i vyšší teplotu, např. během cesty do Chorvatska nebo při turistickém výšlapu.

ŽÁDNÁ CHEMIE
Během přípravy jídel nepoužíváme žádné chemické přísady. Naší základní a jedinou přísadou jsou vždy čerstvé 100 % přírodní suroviny. Odmítáme používat jakékoliv chemické konzervanty.

ČESKÝ VÝROBEK
Jsme rodinná firma z Krkonoš. Našim cílem je přinášet našim zákazníkům radost z našich produktů. Všechny výrobky jsou výsledkem práce našich kuchařů, kteří ručně připravují každý výrobek. Nevyužíváme žádnou strojní výrobní linku.

Všechna naše hotová sterilovaná jídla jsou připravena podle tradičních receptur. Neobsahují žádné přidané konzervanty, dochucovadla ani barviva. Základní filosofií produktů EXPRES MENU je 'hotové jídlo bez chemických přísad a náhrad použitých surovin'. Celý sortiment je pouze v bezlepkovém provedení, takže je vhodný pro osoby, který musí dodržovat bezlepkovou dietu. Zároveň je však vhodný i pro lidi, kteří netrpí negativní reakcí na lepek ve stravě.


Výrobky jsou balené v jednoporcovém a dvouporcovém provedení. Speciální kategorií jsou masa ve vlastní šťávě, které představují přibližně 3 porce (např. hovězí). Jako dezert můžete využít kaše s ovocem. Jídla jsou balena do speciálních polypropylenových sáčků, které jsou odolné vůči menším nárazům a zároveň jsou skladné. Sáčky jsou ještě zabaleny do papírové krabičky.

Vyzkoušejte třeba výbornou slepici na paprice nebo španělského ptáčka

Skladování je nenáročné. Jednoduše můžete jídlo nechat ve skříni nebo v místnosti, kde je pokojová teplota (do +30 °C), a zároveň kde nebudou výrobky na přímém slunci. Nemusíte používat žádné chladicí boxy ani mrazničky! Je vyzkoušeno, že vydrží i krátkodobě vyšší teploty, než je
uvedená maximální hodnota. Pokud cestujete například od Chorvatska a budete naše hotová jídla převážet v kufru, nemusíte se bát, že by se vám zkazila.

Díky unikátní metodě konzervace jídla za pomocí vysoké teploty a tlaku mají všechny výrobky 3 letou dobu spotřeby! V případě, že jídlo otevřete a nesníte ho celé, zbytek vložte do ledničky a spotřebujte do 48 hodin od otevření. Datum spotřeby je vždy vytištěn na sáčku. Jídlo během této lhůty neztrácí na kvalitě ani chuti. Vzpomeňte si na tradiční pořekadlo, že nejlepší jídlo je pěkně uležené.

Anketa