Vážení zákazníci pokud si vyhlédnete konkrétní produkt nespoléhejte že bude na prodejně skladem (už delší dobu máme sklady i mimo prodejnu) udělejte si objednávku a počkejte na info mail - připraveno k vyzvednutí !! Telefon uváděný u vaší objednávky musí být funkční - tedy ho musí někdo zvednout :-) S ohledem na množící se objednávky typu krabička červů a dvě krmítka jsme nuceni z kapacitních důvodů zpoplatnit osobní odběr na prodejně do hodnoty objednávky 500,-Kč - Děkujeme za pochopení - Mlsport/Tahoun.cz

Rybářské potřeby Brno - Mlsport.cz

Hledáte kvalitní rybářské vybavení od ověřených, vám známých výrobců? Pokud ano, pak nás určitě navštivte v naší kamenné prodejně v Brně. Úctyhodná prodejní plocha umožňuje prezentovat veškerý námi nabízený sortiment. Přítomen je navíc profesionální personál, který vám kromě pomoci při samotném výběru poradí, které vybavení bude nejvhodnější.


Proč nakoupit v naší rybářské prodejně Brno?

  • Ucelená nabídka na všechny rybolovné techniky
  • Nabídka vybavení i na mořský rybolov 
  • Garantujeme rychlé dodání v ČR i na Slovensko
  • Nabízíme dopravu od 1000 Kč zdarma
  • ML Sport tvoří aktivní rybáři s bohatými zkušenostmi z českých i zahraničních revírů
  • Pečlivě vybíráme sortiment a zaručujeme jeho kvalitu
  • Sledujeme ceny na trhu, kterým se aktivně přizpůsobujeme a snažíme se je držet na nízké úrovni

  

Prodejna rybářských potřeb ML Sport v Brně se nachází hned vedle hlavní výpadovky na Vídeň na ulici Bohunická 67. Pohodlně se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou a zaparkujete automobilem – pro návštěvníky vyhrazeno parkování ZDARMA přímo před vchodem do prodejny!

Cesta MHD

Kamenná prodejna Ml Sport je dostupná hned několika prostředky městské hromadné dopravy.
 
 
Autobus č. 50 a 82 – Zastávka Traťová (podívejte se, jak zastávka vypadá na Street view) – 2 minuta chůze
 
Tramvaj č. 2 a 5 – Konečná zastávka Ústřední hřbitov (podívejte se, jak zastávka vypadá na Street view) – smyčka 2 minuta chůze

Cesta autem

Jedete-li z města, pak směřujte po Vídeňské na Vídeň a ještě než překřížíte dálnici D1, odbočte před autosalonem Ford doprava. Pak přímo na křižovatce naproti sobě uvidíte náš banner.

Směřujete-li k nám z dálnice, dostaňte se na ulici Vídeňská a odbočte z ní dle ukazatelů na Horní Heršpice a Bohunice. Podjeďte ulici vídeňskou a po levé straně hledejte vjezd do areálu a venkovní banner, jež vás ze silnice navede.

Otevírací doba

  • Po - Pá: 9 - 18 hodin
  • So - 9 - 12 hodin