Závodní vezírek Delphin Reaxe 4m Získejte slevu -5% za registraci v e-shopu

Kód: 101005175
–10 % 1 210,50 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.2.2026

Rybářský vezírek pro plavačkové či feederové závody -  prémiový, dlouhý rybářský vezírek určený pro sportovní rybolov. Rozměr 50x40cm, celková délka 4m. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pevné kovové obruče s rozměrem 50x40 cm a celková délka až 400 cm vytvářejí dostatečně velký prostor pro bezpečné přechovávání ryb. Samotná síťka je vytvořena z velmi jemné a hustě pletené síťoviny s maličkými oky, díky čemuž budou ryby uvnitř v bezpečí a nedojde například k potrhání ploutví a jiných nechtěných poranění. Navzdory své jemnosti je síťový materiál velmi pevný a odolný vůči prodření. Vrchní díl je tvořen z vodě odolné látky. Na první obruči je osazen konektor z pevného ABS plastu, který je pomocí otočného zajišťovacího systému možné nastavit do různých úhlů. Díky tomu si síťku upevníte vždy do vhodné požadované polohy. Konektor disponuje univerzálním závitem a bude tak pasovat na všechny dostupné vidličky a držáky. 

  • Velikost: 50x40cm
  • Celková délka: 400cm
  • Počet obručí: 9

Doplňkové parametry

Kategorie: Vezírky a saky
Záruka: 2 roky
EAN: 8586018523967

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Firma MOSS.SK s.r.o. je slovenská obchodní a výrobní společnost, která stojí za oblíbenou značkou rybářských potřeb Delphin. Společnost byla založena v roce 2004 a postupně se etablovala na trhu v celé střední Evropě, včetně Česka, Polska, Maďarska a Rumunska.

  • Původ: Společnost MOSS.SK začínala v roce 2004 jako malá firma s jedním zaměstnancem, původně se zaměřením na distribuci jiných rybářských značek.
  • Vlastní značka: Značka Delphin vznikla z touhy majitele a zakladatele firmy vytvořit něco vlastního, s využitím jeho dlouholetých zkušeností z rybaření a manažerských pozic.
  • Růst a vývoj: Firma zaznamenala "raketový vzestup" a stala se stabilní společností s neustále se rozšiřujícím sortimentem. Klíčovou devizou je vlastní vývojářské centrum, kde vznikají unikátní produkty.
  • Péče o zákazníky: Společnost je známá pro svůj perfektní přístup k zákazníkům a efektivní řešení reklamací, kdy například i ke konci záruky vyměnili zákazníkovi prasklý díl za nový.

Produkty : Sortiment značky Delphin je velmi široký a pokrývá většinu rybolovných technik. Mezi hlavní kategorie produktů patří:

  • Pruty: Široký výběr kaprových, feederových, přívlačových i sumcových prutů - řady Etna, Magma, Hazard...
  • Navijáky: Různé typy rybářských navijáků, včetně těch s přední brzdou nebo volnoběžkou - 
  • Bižuterie a doplňky: Vlasce, šňůry, zátěže, krmítka, jigové hlavičky a další drobné vybavení - tzv. rybářská bižuterie.
  • Oblečení a vybavení: Batohy, tašky, pouzdra, lehátka, spacáky a oděvy pro rybáře.
  • Signalizátory a stojany: Elektronické signalizátory záběru, stojany (tripody a rodpody) a vidličky. 

Kontakt

Adresa: M.R.Štefánika 297/11, 050 01 Revúca, Slovenská republika.
E-mail (kontakt): info@moss.sk.
E-mail (servis/reklamace): service@moss.sk.

Výrobní společnost : MOSS.SK s.r.o.
Adresa : M.R.Štefánika 297/11, 050 01 Revúca, Slovenská republika
E-mail : info@moss.sk