Nakupujte vánoční dárky v pohodě, nevhodné dárky můžete vrátit, nebo vyměnit až do 31.1.2023. A dárkový poukaz Vám zašleme i na Štedrý den :-)

Salmo Fatso 10S Emerald Perch

Kód: FA10SEMP
350 Kč –3 %
16025 salmo fatso 10f emerald perch
350 Kč –3 % 339 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022

Salmo FATSO - Neexistuje žádná alternativa jako originální Fatso! Jeho akce je jedinečná! Trofejní štiky, velcí candáti prostě nemohou odolat jeho akci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fatso je vynikající jak pro trolling, tak pro běžné nahazování. Je to mělce chodící nástraha, která se chová nejlépe v hloubce až do 3 metrů. Avšak při trollingu, když přidáme zátěž, navíc pracuje o mnoho hlouběji. Když používáme Fatso při běžném nahazování, tak se potopí do hloubky zhruba dvou metrů.

Funguje báječně pro lov velkých dravců v mělčinách mezi ponořenou vegetací. Také můžeme používat tuhle nástrahu efektivně na hladině. Jenom stačí držet špici prutu ve výšce a dívat se, jak před sebou tlačí velice nápadnou vlnu, která je pro ryby atraktivní. Velmi úspěšná taktika je čas od času přerušit navíjení a párkrát škubnout. To imituje zraněnou rybku a může to být klíčovým podnětem pro útok dravce.

  • Potápivost : Sinking Potápivý
  • Délka 10 cm
  • Hloubkový dosah : 1,2 - 2,0 m
  • Hmotnost: 52 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Salmo Slider/Fatso
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: