Vážení zákazníci pokud si vyhlédnete konkrétní produkt nespoléhejte že bude na prodejně skladem (už delší dobu máme sklady i mimo prodejnu) udělejte si objednávku a počkejte na info mail - připraveno k vyzvednutí !! Telefon uváděný u vaší objednávky musí být funkční - tedy ho musí někdo zvednout :-) S ohledem na množící se objednávky typu krabička červů a dvě krmítka jsme nuceni z kapacitních důvodů zpoplatnit osobní odběr na prodejně do hodnoty objednávky 500,-Kč - Děkujeme za pochopení - Mlsport/Tahoun.cz

Lodní motor Rhino VX 54lb

Kód: 9925054
Tip
Značka: Rhino
ZDARMAZDARMA 8 490 Kč –29 %
27368 rhino vx model 54lb
8 490 Kč –29 % 5 999 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Elektrické lodní motory RHINO jsou dodávány včetně elektronického ukazatele kapacity. Špičková německá kvalita. Nastavitelná rukojeť, extra pevná noha motoru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyzkoušejte i Vy výborné lodní motory Rhino VX! Rhino VX vyniká extra-nízkou spotřebou elektrické energie a ve třídě 12V motorů patří k nejsilnějším. Motor se ovládá a řídí s teleskopickou rukojetí, která má integrovaný volič 5 dopředných a 2 zpětných rychlostí. Lze nastavit úhel a hloubku ponoru, jednoduchým stiskem tlačítka motor vyklopíte z vody. Rhino VX je vyjímečně jednoduchý, klidný, tichý a bezpečný.

Vítěz německého testu lodních motorů v roce 2022 bylo RHINO 70lb - tento 54lb model skončil na druhém místě :-)

Rhino VX je vyjímečný v extra-nízké spotřebě elektrické energie a v ohromujícím výkonu, který je u 12V elektromotorů vyjímečný. Motor se ovládá teleskopickou rukojetí, která otočením nabízí 5 rychlostí + 2 zpětné. Lze nastavit úhel a hloubku ponoru, jednoduchým stiskem tlačítka motor vyklopíte z vody. Rhino VX je vyjímečně jednoduchý, klidný, tichý a bezpečný.Elektrické lodní motory vytvářejí na vrtuli rozdílný tah, který se udává v librách (1lbs odpovídá 0,48kg). Označení motorů Rhino VX obsahují v sobě číselnou hodnotu, která udává tah právě v librách, například Rhino VX 44 má tah na vrtuli 44 lbs. Předpokladem maximálního využití tohoto tahu, a tím docílení i největší rychlosti, je ideální umístění a nastavení motoru na vašem člunu. To znamená, aby se vrtule nedostávala nad hladinu a pokud možno osa otáčení vrtule byla rovnoběžná s pohybem lodi. Kromě výkonu elektrického motoru je dalším velmi důležitým faktorem jeho spotřeba. Na pohon nám v tomto případě stačí jedna 12V baterie. Motor Rhino je velmi ekonomický a jeho spotřeba je zobrazena v tabulce, je uváděna v Ampérech (A). Všimněte si prosím, že je zde spotřeba uvedena pro každou rychlost zvlášť. Kapacita baterie se udává v Amperhodinách (Ah) a ke zjištění její výdrže se kapacita vydělí odpovídající spotřebou udanou v tabulce u daného motoru s Vámi zvolenou rychlostí. Např: máte baterii s kapacitou 105Ah a motor Rhino VX 34 kde spotřeba u 2. rychlostního stupně je 11A. Výpočet: 105Ah / 11A = 9,5 hodiny. To znamená, že baterie (za předpokladu, že je plně nabitá) vydrží 9 hodin a 30 minut nepřetržitého provozu s motorem Rhino VX 34 na 2. rychlostní stupeň.

Model Rychlost Spotřeba A Výkon W Tah Lb Tah Kg
Rhino VX-54 1 16 147 9 4
  2 18 167 11 5
  3 34 270 22 10
  4 38 290 26 12
  5 55 365 54 25

    

Doplňkové parametry

Kategorie: Lodní motory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: