Vážení zákazníci - pokud nakupujete přes internet musí být číslo vašeho telefonu funkční, pokud se na něj nedá opakovaně dovolat jsme nuceni objednávku stornovat !! Z kapacitních důvodů nemůžeme reagovat na SMS zprávy ve stylu napište kdo jste a co chcete - navíc telefon na prodejně je tlačítkový a z něj už zprávu nikdo napsat neumíme :-) Rybářské potřeby Mlsport/Tahoun.cz

Repelent sprey BROS 100ml Získejte slevu -5% za registraci v e-shopu

Kód: 3341
139 Kč
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Repelent BROS - vysoce účinný vyvíjený ve spolupráci s maďarskými rybáři do extrémních podmínek lužních lesů. Chrání před komáry ,klíšťaty a jiným obtížným hmyzem po dobu až 8 hodin (4 hodiny před klíšťaty). Balení 100ml ve spreji s ruční pumpičkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před použitím čtěte pozorně pokyny na obalu a připojené informace o přípravku. Užívejte výrobek ekologicky a šetrně k životnímu prostředí! Výrobek může poškodit umělé hmoty! Před použitím se přesvědčte, zdali výrobek tyto látky nepoškozuje. Obsah účinné látky DEET 15%.

Repelent kombinuje klasickou účinnou látku DEET s přírodními produkty a není tedy tak agresivní jako produkty s vysokým obsahem DEET - což je vlastně průmyslové rozpouštědlo plastů :-(

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelent
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jeden z největších maďarských výrobců a distributorů rybářských potřeb, jehož produkty můžete pravidelně vídat na telvizním kanále Fishing and Hunting. Jsou obrovským propagátorem feederového a method feeder rybolovu. Především díky firmě Energofish objevili čeští rybáři boilie vyhlášené značky THE ONE i možnosti že s feederovými pruty lze chytat i 20kg kapry :-)