Obal na 2 pruty Prologic Avenger 12ft Získejte slevu -5% za registraci v e-shopu
Kód: SVS65078Související produkty
Detailní popis produktu
Robustní polstrovaný obal na 2 kaprové pruty od Prologicu - oddělující přepážky v celé délce zabrání vzájemnému poškození a suché zipy poskytují dokonalou fixaci každého prutu. Robustní dvojcestný antikorozní zip (2 jezdci) umožňuje velmi pohodlnou manipulaci s kaprovými nebo spodovými pruty - obal je dostatečně široký pro 2 libovolné rybářské pruty s navijáky!!
- Odepínatelný, silně polstrovaný ramenní popruh
- Vnější kapsy pro jakýkoli podběrák, deštník, tyčovku...atd
- Voděodolná spodní část
- Model 12ft je určený na dvoudílné pruty délky 3,6m
- Dostupné na pruty v délkách 3, 3.6, 3.9m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obaly na pruty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5706301650788 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Prologic je dánská ikona, která se zaměřuje výhradně na moderní kaprařinu. Jejich filosofií je nabízet vybavení v „anglickém stylu“ za dostupnější evropské ceny. Značka je velmi oblíbená pro svou funkčnost, decentní design a inovativní přístup.
Zde je to nejdůležitější:
Kaprařský specialista
Prologic nevyrábí věci pro plavanou ani dravce. Vše od prutů přes hlásiče až po oblečení je navrženo pro lov kaprů. Jejich produkty testuje tým expertů po celé Evropě, včetně známých jmen z Česka.
Legendární produkty
- Pruty C-Series a Avenger: Aktuálně jedny z nejprodávanějších prutů v Evropě díky skvělému poměru cena/výkon.
- Hlásiče (pípáky): Řady jako Fulcrum nebo K3 jsou známé svou odolností proti vodě a dlouhou výdrží baterie.
- Oblečení: Jejich maskáčový vzor Mimicry je mezi rybáři kultovní – skvěle splývá s okolím a vypadá stylově.
- Péče o úlovek: Jsou průkopníky v bezpečných podložkách a vážících sacích.
| Výrobní společnost : | Svendsen Sport A/S |
|---|---|
| Adresa : | Erhvervsparken 14, 4621 Gadstrup, Dánsko |
| E-mail : | infocz@purefishing.com |
