Vážení zákazníci - s ohledem na obrovské množství objednávek na osobní vyzvednutí Vás prosíme o vyzvedávání v co nejkratší době. Naše skladovací možnosti jsou bohužel omezené. Už zase můžeme zase normálně fungovat - přesto žádáme všechny o dodržování nošení roušek/respirátorů a minimalizaci času který strávíte přímo na provozovně - ať to za měsíc zase nezavíráme :-( Děkujeme za pochopení MLSPORT.CZ

KOÓS sumcová montáž 100kg

Kód: 79310-199
Novinka
Značka: Energofish
339 Kč –6 %
Koos montaz proti zamotání
339 Kč –6 % 320 Kč
Skladem

Hotová montáž na lov sumců od Koósa Ference z Maďarska. S touto speciální montáží je prakticky nulová šance zamotání koncové sumcové montáže!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasickou montáž nástražní ryba často tak zamotá, že jí lze rozmotat pouze nožem či nůžkami. Aby se vám montáž nezamotala, je tady k dispozici tato sada. 

Obsah sady:

  • 1 ks trubičky s vnitřním vedením
  • 2 ks korkového tělíčka
  • 2 ks 6 cm a 1 ks 8 cm plastové tyčinky
  • 1 ks 28 cm plastové tyčinky
  • 1 malý a 1 velký obratlík, nosnost obou 100 kg
  • 1 ks 40 cm pletená šňůra Aramid Leader
  • 1 ks sumcového háčku 6/0
  • 1 ks 40 cm monofilní návazcové šňůrky

Kromě výše uvedeného budeme k sestavení kompletní montáže potřebovat ještě kaču a velké koncové olovo. Sada obsahuje instruktáž s jednotlivými kroky i s fotografiemi, pomocí které dokážeme rychle zhotovit tuhle jedinečnou koncovou montáž na sumce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lov Sumců
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jeden z největších maďarských výrobců a distributorů rybářských potřeb, jehož produkty můžete pravidelně vídat na telvizním kanále Fishing and Hunting. Jsou obrovským propagátorem feederového a method feeder rybolovu. Především díky firmě Energofish objevili čeští rybáři boilie vyhlášené značky THE ONE i možnosti že s feederovými pruty lze chytat i 20kg kapry :-)