Gunki Gunzilla 19cm Získejte slevu -5% za registraci v e-shopu

Kód: 38187
–10 % 170,10 Kč

Zvolte variantu

Gunki Gunzilla 19cm - velká vláčecí nástraha k lovu candátů, štik, sumců, nebo i lovu na moři - opravdu velká mohutná guma na největší predátory.

Detailní informace

Barva: 2
Skladem (4 ks) | 38187 EAN: 3297839381876
Můžeme doručit do: 24.2.2026
170,10 Kč

Detailní popis produktu

Vláčecí nástraha typu KOPYTO s nádherným plynulých chodem - vhodné pro jakoukoli rychlost vláčení. Gunzilla je určená pro lov trofejních štik, candátů, sumců a mořský rybolov. Její velký ocásek nádherně rozvlní celou nástrahu i při velmi pomalém pohybu. Štíhlé a vysoké tělo zaručuje velkou siluetu a zároveň redukci váhy nástrahy. Díky tomu dokážete opticky velkou Gunzillu házet bez problémů a únavy celý den. Tělíčko je na horní a spodní straně opatřeno zářezy pro použití offsetového háčku. Gunzillu můžete tedy bez problémů používat v silně zarostlých vodách bez váznutí. Nejlepší je nastražení na zavrtávací hlavičku s přídavnými trojháčky anebo na velký zatížený offsetový háček. Tělíčko je napuštěno anýzovým aromatem pro ještě větší atraktivitu. Délka 19 cm, hmotnost samotné nástrahy 57 g.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Gunki gumové nástrahy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Značka Gunki je progresivní francouzská značka, která patří pod křídla společnosti Sensas SA. Zaměřuje se výhradně na moderní přívlač a lov dravců, přičemž do rybařiny vnáší specifický "street-fishingový" styl a design.
 
Profil a styl
Gunki se odlišuje od konzervativních značek svým vizuálním stylem (typická neonově zelená a lebka v logu) a důrazem na technickou přívlač.
  • Specializace: Vývoj nástrah a prutů pro lov okounů, candátů, štik, ale i pstruhů.
  • Filozofie: Nabízet technicky vyspělé produkty, které jsou hravé, efektivní a cenově dostupné pro mladší generaci rybářů.
 Klíčové produktové řady
  • Měkké nástrahy (Gummy): Legendární modely jako Grubby, Tipsy nebo Peps. Jsou proslulé specifickými vibracemi a aromatizací.
  • Wobblery: Řady jako Gigan, Itoka nebo Dogora jsou vyvíjeny pro konkrétní typy vod a hloubky.
  • Pruty: Řady jako Chooten (špičkové pruty s japonským karbonem) nebo Iron-T (robustnější modely).
  • Belly Boaty: Gunki je jedním z lídrů v prodeji belly boatů (plavidel pro rybáře) a specifického příslušenství k nim.
Výrobní společnost : SENSAS SA Sensas - Official
Adresa : 25 route de National, 28630 Fontenay-sur-Eure, Francie
E-mail : contact@sensas.fr