Vařený tygří ořech 5kg

Kód: 9AF10049
1 019 Kč –13 %
vareny tygri orech na kapry 5kg
1 019 Kč –13 % 890 Kč
Skladem

Klasický vařený tygří ořech - jedna z nejúčinnějších návnad na selektivní lov velkých kaprů a amurů. Baleno v 5 kg pytli v ochranné atmosféře. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktické zkušenosti ukazují, že tvrdé a poměrně velké, 8–15 mm velké zrna přijímají malé ryby jen v krajním případě. A tak se - v případě použití tohoto zrna - exponenciálně zvýší naše šance na ulovení větších ryb. Nejčastějším problémem totiž je, že zatímco dorazí větší jedinci na krmné místo, přivítá je už jen prázdno, které pro ně určitě není lákavé.

Tajemstvím úspěchu tygřího ořechu je vysoký, přirozený obsah cukru. Když ho někdo ještě neochutnal, měl by to zkusit. Bude zaražený, jak dobře chutná.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jeden z největších maďarských výrobců a distributorů rybářských potřeb, jehož produkty můžete pravidelně vídat na telvizním kanále Fishing and Hunting. Jsou obrovským propagátorem feederového a method feeder rybolovu. Především díky firmě Energofish objevili čeští rybáři boilie vyhlášené značky THE ONE i možnosti že s feederovými pruty lze chytat i 20kg kapry :-)