Teleskopické rybářské pruty (teleskopy)

Teleskopické pruty pro univerzální využití v široké škále gramáží pro lov kaprů a dravých ryb. Teleskopy uhlíkové, karbonové i laminátové a kompozitové. Malá transportní délka a celková praktičnost řadí tyto pruty stále mezi nejoblíbenější pro lov středních a velkých kapitálních ryb na revírech svazových, soukromých i zahraničních.

Nejprodávanější

Cena: Od: Do:
Třídit zboží dle:
  • Delphin Taiga 3m 2,75lb
  • Novinka Delphin Taiga 3m 2,75lb
  • TAIGA je nejnovějším teleskopickým kaprařským prutem od slovenské značky Delphin.
  • Dostupnost: skladem
  • 1020.00 Kč
  • Množství: ks

Popularita teleskopických prutů roste

Teleskopické pruty jsou stále více oblíbené mezi začínajícími i zkušenými rybáři. Jsou totiž vhodné pro většinu rybolovných technik. Jejich kouzlo tkví ve vysouvacím teleskopickém těle, které během okamžiku z malého prutu udělá několikametrovou zbraň. Svoji popularitu si získali především díky příznivé ceně.

Nabídka teleskopických prutů

Nabídka teleskopických prutů obsahuje praxí ověřené kousky z dílen známých výrobců Cormoran, SPRO, SEMA, Quantum a dalších. Při výběru jsme nejvíce dbali na vyrovnaný poměr ceny a kvality. Ať už tedy sáhnete po jakémkoliv teleskopickém prutu, budete spokojeni. Kvalitu jsme schopni dokonce garantovat.

Výhody teleskopických prutů

Často narazíte na srovnávání teleskopických a dělených prutů, které občas dává a občas nedává smysl. My patříme k těm, kteří tyto dva pruty staví do jiné roviny. Jde zkrátka o zcela odlišné pruty sloužící jiným účelům.

Jestliže patříte k těm, kteří na ryby chodí pěšky a své výlety k vodě spojují například i s turistikou, sáhněte po teleskopickém prutu. Preferujete-li raději dopravní prostředky s motorem, zvolte klidně prut dělený. Dělený prut také oceníte při častém vláčení, při kterém teleskopický prut dostává poměrně zabrat ve svých spojích.

Váháte s výběrem? Nevadí! Navštivte naše rybářské potřeby v Brně a přijďte si pro radu. Klidně ale stačí napsat či zavolat – jsme tu pro vás.

Zpět na Rybářské pruty

 1. Rybářské pruty
 2. Teleskopické