Rybářské pruty k lovu sumců

Sumcové rybářské pruty
Pruty ke klasickému lovu sumců na bójku, pruty na vábničku nebo vertikál. Těžké vláčecí pruty pro klasickou sumcovou přívlač či trolling, ale i speciály k lovu sumců na pelety !! Vše skladem a klidně zítra u Vás.

Nejprodávanější

Cena: Od: Do:

Sumcové pruty

Sumec je pro některé rybáře něco jako formule 1 pro příznivce motorismu, čili královská extratřída. Rozměry těchto ryb již dnes atakují hranici 3m, mohutná dávka adrenalinu, to všechno je tak říkajíc v ceně. Sumcové  pruty vynikají robustní konstrukcí, a to tak že některé jsou téměř nezlomitelné. Přes zdánlivou tvrdost většina z nich velmi citlivě a přesně signalizuje záběr - přeci jen tu mluvíme o rybě která hravě překonává hranici 100kg!!

Pozorně si přečtěte informace u každého prutu. V rámci rodiny sumcových existují varianty, výjimky a speciály, které jsou laděné hodně na míru daným podmínkám a konrétní technice. Sumcový prut na vábničku většinou můžete použít na vertikální přívlač, ale na bójkování sotva.

Viděli jste třeba rybářský prut Black Cat Godzilla? Duralfibrový kompozitní prut s odhozovou zátěží 1 kilogram! Brutální konstrukce je však perfektně pružná a zabraňuje vyříznutí háčku i při hodně drsné zdolávačce.

Pruty jsou vhodné pro použití multiplikátoru i smekacího navijáku - v případě, že potřebujete poradit s výběrem sumcových a rybářských prutů a k nim potřebného příslušenství, neváhejte a kontaktujte naše odborníky, kteří vám pomohou v hledání ideální varianty. Kontaktujte nás telefonem mailem nebo se za námi stavte. najdete nás u Ústředního hřbitova na ulici Bohunická. Naše rybářské potřeby v Brně mají otevřeno každý všední den a v sobotu.

Zpět na Rybářské pruty

 

  1. Rybářské pruty
  2. Sumcové pruty