Vážení zákazníci - s ohledem na obrovské množství objednávek na osobní vyzvednutí Vás prosíme o vyzvedávání v co nejkratší době. Naše skladovací možnosti jsou bohužel omezené. Už zase můžeme zase normálně fungovat - přesto žádáme všechny o dodržování nošení roušek/respirátorů a minimalizaci času který strávíte přímo na provozovně - ať to za měsíc zase nezavíráme :-( Děkujeme za pochopení MLSPORT.CZ

Lepidlo na gumy + magnety

Kód: 47024/11998
249 Kč
Skladem

Lepidlo na gumové nástrahy Savage Gear - potřebujete li opravit potrhané gumové nástrahy tak se bez lepidla Fix-It asi neobejdete, k lepidlu navíc dostanete 10ks kvalitních magnetů pro uchycení přídavného háčku !!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidlo Savage Gear Fix-It je určené k opravě gumových nástrah - dokáže opravit a zacelit i velké tržné rány a znovu uvést do použitelného stavu už odepsané nástrahy, které často stojí i několik stovek korun. Součástí je i 10ks kvalitních magnetů - díky kterým můžete výrazně zvýšit životnost těchto drahých nástrah oproti klasickému zapichování do těla nástrahy - magnet je vhodnější lepit vteřinovým lepidlem, ale fantazii se při úpravách měkkých nástrah meze opravdu nekladou :-)

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástrahy pro mořský rybolov
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: