Vyhledávání:

rozšířené

Košík

0 Kč

  1. Krmení a nástrahy

Provozovatel

Rybářské potřeby ML SPORT
Bohunická 67
61900 Brno

IČO: 87438879, DIČ: CZ7756182225

kontaktní formulář

 

Otevírací doba kamenné prodejny
po-pá 9-18hod
so 9-12hod

rybářské potřeby

 

Facebook

 

Platby a doprava


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Krmení a nástrahy na ryby

V našem sortimentu návnad a nástrah najdete klasické hotové boilie a suroviny na přípravu vlastních, krmení, zvýrazňovače chuti a aroma, nástrahy upravené, přírodní i živé. Sebelepší rybářské potřeby Vám poslouží leda jako dekorace, pokud nemáte dobře zvolenou návnadu.

!!!DOPRAVA NAD 1 500 KČ ZDARMA!!!
!!!PŘI NÁKUPU NAD 5 000 KČ SLEVA 10 %!!!

Nejprodávanější
1 Busafa - TECHNOPLANKTON NOVINKA! ZNÁTE Z TV STANICE Fi 60.0 Kč >
2 Červ masný Masoví červi - tzv. masňáci, k 18.0 Kč >
3 Chytací peletky feeder - měkké Nové měkčené pelety, určené k 119.0 Kč >
4 Krmení Timár MIX 3kg Maďarská krmítková směs špičko 125.0 Kč >
5 THE ONE GROUNDBAIT 1kg Maďarské THE ONE krmení. Zejmé 119.0 Kč >
Od: Do:
Třídit zboží dle:
Albumin 250g aminomix FEEDER 1kg Aminomix METODIK 1kg
Krmení a nástrahy Albumin 250g Krmení a nástrahy aminomix FEEDER 1kg Krmení a nástrahy Aminomix METODIK 1kg
Albumin je jedinečnou surovinou do boilies, která půsoví jako pojivo , a svou přítomností ovlivňuje rozpad boilies ve vodě. Špičkové krmení od známé české firmy v různých příchutích. Přídavek drcených blešivců a mini robin red pelet. Mnohem... Kaprařská krmítková směs s aminokyselinami, betainem a praženým konopím.Špičkové krmení od známé české firmy v různých...
119.0 Kč (vč. DPH)
69.0 Kč (vč. DPH)
79.0 Kč (vč. DPH)

Amur Boilies AMUR pelety 8mm Anglická vločka tricolor
Krmení a nástrahy Amur Boilies Krmení a nástrahy AMUR pelety 8mm Krmení a nástrahy Anglická vločka tricolor
Vyjjímečné boilies určené speciálně pro lov amurů. Obsahuje výtažky z řas, vodní trávy a kukuřice. Rostlinné pelety k lovu amurů čistě rostlinného původu. Z Maďarska importovaná přísada vysoké kvality, která velmi láká ryby a udrží je na krmném místě.
199.0 Kč (vč. DPH)
65.0 Kč (vč. DPH)
113.0 Kč (vč. DPH)

Apetite Stimulant 80g Aroma spray na rohlíkové boilie 50ml BAIT SOAK spray 50ml
Krmení a nástrahy Apetite Stimulant 80g Krmení a nástrahy Aroma spray na rohlíkové boilie 50ml Krmení a nástrahy BAIT SOAK spray 50ml
Práškový posilovač v mnoha příchutích. Hmotnost 80g. Aromatický roztok speciálně konstruovaný pro dipování rohlíkového boilie!!Jednotlivé příchutě v detailu položky!! Aromatický posilovač na glycerolové bázi,pomocí rozprašovače nanášíme na naši nástrahu pro zvýšení okamžité účinosti...
69.0 Kč (vč. DPH)
115.0 Kč (vč. DPH)
95.0 Kč (vč. DPH)

Betain pelety 5mm 500g Biogel IQ Dip - 100g Black Cat Flavour Spray 100ml Bloody Worm
Krmení a nástrahy Betain pelety 5mm 500g Krmení a nástrahy Biogel IQ Dip - 100g Krmení a nástrahy Black Cat Flavour Spray 100ml Bloody Worm
Peletovaná směs rybích mouček a výtažků z mořských živočichů s betainem a rybím tukem. Novinka - gelový dip, který funguje okamžitě a po dlouhou dobu! Díky své husté konzistenci krásně drží na nástraze. Sumcový atraktor ve spreji. Umožňuje zatraktivnit nástrahu, ať už živou, mrtvou, nebo umělou.
59.0 Kč (vč. DPH)
99.0 Kč (vč. DPH)
239.0 Kč (vč. DPH)

Zobrazit jako:
tabulkovékatalogové

Správné rybářské návnady a nástrahy

Připravit dokonalou návnadu je hotové umění. Faktorů, které ovlivňují úspěšnost lovu je tolik, že je všechny nepodchytíte, a ideální univerzální návnada neexistuje, ba dokonce ani taková, co by byla ideální pro jeden rybí druh. Sami vidíte, kolik různých rozdílných výrobků v kategorii návnady a nástrahy máme, receptem totiž není jeden dokonalý výrobek, ale vlastní zkušenost a vynálezavost. Myslíte, že budete chytřejší, než ryba?

Zní to absurdně, ale ve vodě je ryba pánem, a pokud chceme, aby se zakousla do naší nástrahy, musíme přistoupit na její hru. Dokážete přemýšlet jako ryba? Zní to legračně, ale je to cesta k úspěchu. Vaše nástraha i způsob vnadění musí odpovídat zkušenostem ryb v daném místě, počasí, ročnímu období, charakteru dna a síle proudu. Dalším faktorem je teplota vody, která ovlivňuje rozvolňování návnady a šíření jejího aroma ve vodním prostředí. Jak na nastražená lákadla zareaguje ryba, jaká je její zkušenost, jak moc je hladová, nebo opatrná, na všem záleží.

Vlastní recepty na návnady?

Každá ryba se ráda zakousne do jiné návnady a experimentování s vlastními mixy a návnadami je pro řadu rybářů zábavou samou o sobě. Důvěřovat můžete hotovým návnadám, které mají prokazatelnou úspěšnost, nebo můžete míchat návnady podle vlastní fantazie, případně využít naše předpřipravené směsi a tajnou třešničku na dortu do nich dodat z vlastních zdrojů.

Stále je potřeba mít v hlavě, že faktorů ovlivňujících úspěšný rybolov, je doslova bezpočet. Návnada a nástraha patří 'pouze' k těm hlavním. Návnady a nástrahy, které u nás naleznete, jsou určeny jak pro sportovní, tak i pro rekreační rybaření. Můžete je využít přímo k napíchnutí na háček, k navléknutí na vlas pod háček, nebo do krmítka. Pro zkušené rybáře, kteří si rádi vyrábí boilie, nabízíme také suroviny pro jejich výrobu a ochucování.

Jaké volit návnady a nástrahy

Zvolená návnada závisí na tom, jaké ryby očekáváme v daném místě a jaké ryby chceme ulovit. Pestré barevné a voňavé návnady jsou velkým lákadlem pro nezkušené mladé ryby, pro staré jsou podezřelé. Nevýrazné barvy a vymytý vzhled návnady přesvědčí i opatrnou rybu, pokud si ovšem návnady vůbec všimne. Důkladné zakrmení desítkami kilogramů krmiva sice přiláká na malé místo velká hejna ryb, ale ty nemusí Vaši nástrahu vůbec zaznamenat. Přitáhne taky spoustu ryb, které nechcete chytat. Možnosti, jak návnadu dopravit jedním hodem do blízkosti nástrahy, je několik - boilie a peletky na šňůrce pod háčkem, feeder, PVA sáčky a síťky.

Ve volbě nástrahy nebo návnady nikdy není jediná správná varianta. Nabízíme Vám proto návnady a nástrahy, které považujeme my sami za velice povedené a odzkoušené. Sami se pak experimentováním dostanete k vlastním tajným receptům a kombinacím.

Vyberte si z krmných směsí do krmítka, partyklů vařených i syrových, různých nástrah na háček, nebo krmných pelet a boilies do PVA. Všechny návnady a nástrahy v našem sortimentu jsou vhodné pro rekreační i závodní sportovní rybolov.

Anketa