Delphin MAGMA M3 Duo feeder 3,3-3,9m 100g

Kód: 101000296
Tip Cena produktu je konečná bez dalších slev
Značka: Delphin
2 077 Kč –12 %
feeder delphin magma m3 duo
2 077 Kč –12 % 1 820 Kč
Skladem

Delphin Magma M3 DUO -  zcela nový multifunkční rybářský feederový prut. Staví na enormním úspěchu dvou předchozích verzí. DUO provedení - nastavitelná délka 3,3 nebo 3,9m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakter Magmy zůstal zachován, a tak jako předtím mu kraluje schopnost, vychutnat si menší bílou rybu, ale i většího bojovného kapra, či parmu v proudu. To je zabezpečeno balením pěti špiček čtyř typů tvrdosti (UL, Light, Medium, Heavy). Díky nim si můžete dokonale přizpůsobit prut k chystanému lovu i cílové rybě.

Blank prutů se vyznačuje vyšší tuhostí ve spodní části, což je žádoucí zejména u nahazování těžších krmítek. Celková akce prutu začíná v horní třetině pro zdolávání menších ryb. Při souboji s Big Fish - exempláři, postupně přechází až do paraboly. Původní Magma začínala svoji pouť přibližně v roce 2012, proto byl nejvyšší čas tento prut uzpůsobit pro moderního rybáře dnešní doby. Magma „dvojka“ si prošla hned několika podstatnými úpravami. První výraznou změnou je povrchové zpracování blanku. Tmavá vínová barva jako charakteristický znak zůstala, odteď je ale doplněná novým, námi speciálně navrhnutým opletem blanku, které nahradilo původní vzor kostek. Blank je osazený nejkvalitnějšími SiC očkami dané modelové řady.

Další změnou je pokrytí trnových spojek prutu extra vrstvou carbonu, který ještě více posiluje spoje, díky svojí flexibilitě však tyto spoje nezpůsobují tuhost při ohybu, což je jejich nespornou výhodou. Úplně nová je i rukojeť prutu, která si prošla zásadními změnami z hlediska ergonomie. Je tenčí, lehčí a mnohem lépe padne do ruky. Také ukončení rukojeti už není záležitostí jednoduchého kusu rubber korku, ale propracovanou hliníkovou koncovkou. Tyto změny by se samozřejmě neobešly bez úplně nového grafického zpracování proporcí nad rukojetí. Celkově je nová série odlehčená po vizuální i technické stránce. Podařilo se nám snížit hmotnost téměř o 10% oproti první sérii. Díky vylepšené ergonomii bude čas strávený s tímto feederem při vodě ještě více komfortnější!
 

Délka Díly Tr. délka Vrhací zátěž Poč. oček Hmotnost
330/390 cm 4+5 106 cm <100 g 12 243 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Pruty a navijáky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 12.3.2021
Feeder mám již nějakou dobu a naprosto bez problémů. Method krmítka se krásné nahazují, zdolávají akce je velmi příjemná, do prutu se nebojím opřít. Kvalita odpovídá dražším kusům. Mohu doporučit!