Bivaky, přístřešky a spacáky pro rybaření

Nejprodávanější

Cena: Od: Do:
  • Rybářský přístřešek Sheltr K
  • Rybářský přístřešek Sheltr K
  • Nepromokavý, lehký a skladný nylonový přístřešek pro rybáře. Velice rychle stavitelný - zručný rybář zvládne do 60 sekund.
  • Dostupnost: skladem
  • 2590.00 Kč
  • Množství: ks

Jak přistoupit k výběru rybářského bivaku a spacáku

Vyberte si rybářský bivak přesně podle svých představ – odolný, skladný a přitom za nízkou cenu. Nevíte jak na to? Přijde vám, že vybrat bivak je nad vaše síly? Nevěste hlavu – pomůžeme vám.

Zvolit si z široké nabídky stovek modelů ten správný je nadmíru složité. Zvláště proto, že právě přístřešky a bivaky patří mezi ty rybářské potřeby, které před nákupem jednoduše nevyzkoušíte. Jejich funkčnost poznáte až v praxi. Proto jsme pro vás posbírali několik rad, které vám s výběrem rybářského bivaku, spacáku či přístřešku pomohou.

Vybíráme rybářský bivak

Před nákupem si ujasněte, k čemu všemu budete bivak používat – jestli s ním chcete trávit čas jen u vody nebo jej například plánujete brát i na túry. Poté svoji pozornost zaměřte na váš finanční limit. Bivaky jsou různě veliké, mají různou odolnost a společně se značkou výrobce tvoří cenu, která běžně šplhá až k 10 000 Kč. Znáte-li svůj strop, přejděte k volbě rozměrů. Sami nejlépe víte, jak dlouhé tělo máte a s kým budete noci na rybách nejčastěji trávit. Jestliže máte i požadované rozměry, přistupte k „vybavení“ bivaku. Řešte, zdali pro vás bude lepší jedno nebo dvouplášťový přístřešek, jestli chcete boční kapsy, podlážku, moskytiéru a nezapomeňte ani na postup sestavení – občas to může být problém.

Kvalitní rybářský spacák za pár korun

Rybářské spacáky se nikterak neliší od klasických turistických spacáků od outdoorových firem. Rozdíle je však v ceně. Rybářské spacáky jsou o poznání levnější, byť nechlubí zcela srovnatelnou kvalitou. Spolehlivé a teplé řešení zakoupíte i pod 1 000 Kč, což je suma, na které většina vyhlášených firem teprve začíná. Vybírejte z ověřené kvality značek ZICO, SEMA, Strategy a dalších.

U spacáků řešte především jejich délku a komfortní teplotu, tedy minimální teplotu, při které se v něm ještě budete cítit v teple. 

 1. Bivaky, deštníky, spacáky